img

Kadıköy Caddebostan'da faaliyet gösteren FG Pilates'in temel amacı kişinin postür bozukluklarına, çeşitli sebeplerden kaynaklanan boyun-bel ağrılarına ve bireysel ihtiyaçlarına yönelik özel antrenman programı oluşturup, egzersizi hayatının bir parçası haline getirmektir.

Vücudunuzun ihtiyacına göre hazırlanan pilates programları ile var olan postüral bozukluklarınızın, vücudunuzun esnekliğini ve dayanıklılık seviyesini, güç ve dengenizin gelişmesini sağlamayı amaçlıyoruz.

FG Pilates, Mat ve Reformer Pilatesin yanı sıra Nefes Terapisi, Yaşam koçluğu ve birçok alanda eğitimli ve deneyimli eğitmenleri ile hizmet vermektedir.

Onlarca program sunduğumuz merkezimizde en önem verdiğimiz nokta size evinizdeki kadar rahat ve konforlu bir alan yaratmak. Eğlenerek öğrendiğimiz programlar, her gün dezenfekte edilen aletlerimizle her detayı sizin için planlıyoruz. Sektörde artan rekabete rağmen hizmet kalitemizden ödün vermeden her geçen gün birlikte büyüyoruz.

  • Sertifikalı Eğitmen Kadrosu
  • Kişiye Özel Programlar
  • Deneyimli Eğitmenler
  • Mutlu ve Sağlıklı Yaşam

Mutlu Müşterilerimiz

circle_left

Figen hocamın güzel enerjisi sayesinde, ilk günden itibaren her derse hevesle gidiyorum. Çok kısa sürede gözle görünür bir sıkılığa ve esnekliğe ulaştım. İyi ki yollarımız kesişmiş.

img
Cansu Ce***
Reformer Pilates

Figen hocanın enerjisi ve sempatikliği ile pilatesi çok severek yapıyorum. Her ders farklı hareketler göstermesi de çok eğlenceli oluyor, bu sefer ne yapıcaz diye bir heyecan oluyor içimde.

img
Büşra De***
Reformer Pilates

Hocam bir tanedir, bilgisi, ilgisi, enerjisiyle sadece bedeninize değil ruhunuza da iyi gelir. Değişim isteyenler için kesinlikle doğru adres olduğunu söyleyebilirim. Hocam çok seviliyorsunuz :)

img
Zeynep Ar***
Reformer Pilates

Yaklaşık 1 yıldır muazzam bir çalışma programında ilerliyoruz, her derste yeni hareketlerle gerek beyin gerekse beden temizliği yapıyoruz. Canım teacherım benim :)) Figen hocama sevgilerle...

img
Bilgen Öz***
Reformer Pilates